Atgriezties pie raksta

Ogres kultūras centrā norisinās rajona skolēnu deju skate

Šodien Ogres kultūras centra Lielajā zālē visu dienu norisinās Ogres rajona bērnu un jauniešu deju kolektīvu skate, kurai dalību bija pieteikuši vairāk nekā piecsimt piecdesmit dejotāju no aptuveni divdesmit izglītības un kultūras iestādēm.

Jau no paša rīta pie Ogres kultūras centra piestāja autobusi no dažādām Ogres rajona vietām – Jumpravas, Ikšķiles un citām. Vispirms žūrijas priekšā stājās jaunāko klašu deju kolektīvi, bet pēcpusdienā – vidusskolas vecuma dejotāji.

Žūrijas komisija vērtē dejas horeogrāfijas teksta, zīmējuma veidošanas un dejas pamatsoļu tehniskā izpildījuma precizitāti, dejas māksliniecisko izpildījumu un rakstura atklāsmi, izpildījuma muzikalitāti, tautas tērpa valkāšanas kultūru un atbilstību, dejotāju stāju, skatuves kultūru un kolektīva kopiespaidu.
Skati organizē ar mērķi, lai sagatavotos X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas nākošajā vasarā notiks Rīgā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/10704

2009. gada 24. aprīlī, 14:18, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Valda • 2009. gada 25. aprīlī, 22:31
Skate tiesām bija laba,bērniņi arī baigie malacīši,prieks par mūsu atvasītēm :)Lielo paldies pasaku sk. Dairai par izturību ,pacietību un komandas gara pacelšnu.Novēlu turpmākos deju sasniegumus Ogres pamatskolas audzēkniem,kā arī pārējiem skates dalībniekiem!!!
mamma • 2009. gada 24. aprīlī, 15:46
Tiešām bija visi ļoti skaisti, skaisti dejoja, malači.
Akīte . • 2009. gada 24. aprīlī, 15:35
Bij smuki , visi satraukušies sārtiem vaigiem , bet gandarijums .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet